Nasze Ranczo znajduje się w miejscowości Jagłowo, po prawej stronie za mostem i lasem. Jest to wieś położona w środkowym basenie rzeki Biebrzy. Niedaleko przebiega droga krajowa nr 8 łącząca Augustów z Białymstokiem. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

 

Jagłowo wzorek ludowy

Od Białegostoku najlepszy i zarazem najkrótszy dojazd, to skręcenie w miejscowości Sztabin na Jaminy. Po przejechaniu Jamin, za wsią Mogilnice należy skręcić w lewo w kierunku Dębowa. 3 kilometry przed Dębowem kierujemy się drogowskazem Jagłowo. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

 

Jagłowo wzorek ludowy

Od miejscowości Augustów najłatwiej dojechać do Jagłowa skręcając w miejscowości Białobrzegi w prawo – kierunek Dębowo. Po przejechaniu 17 kilometrów należy kierować się drogowskazem Jagłowo. Dojeżdżamy do drogowskazu na Jagłowo i skręcamy w kierunku wsi. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

 

Jagłowo wzorek ludowy

Od Warszawy polecamy malowniczą i ciekawą trasę z Jeżewa przez Tykocin, Knyszyn, Mońki, Downary i Dolistowo. W miejscowości Dolistowo kierujemy się na drogowskaz Białobrzegi. Po przejechaniu drewnianego mostu jedziemy około 3 kilometry żwirówką. Następnie od Jasionowa po przejechaniu Dębowa, dalej asfaltem 3 kilometry. Za Dębowem skręcamy w kierunku Jagłowa. Dojeżdżamy do drogowskazu na Jagłowo i skręcamy w kierunku wsi. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

Uwaga trasa Dolistowo – Jasionowo może być okresowo zalana. Prosimy o wcześniejszy kontakt. Zalecamy wtedy dojazd przez Sztabin lub Augustów.

 

Jagłowo wzorek ludowy

Z Warszawy możliwa jest również trasa dojazdu przez Rajgród – Barszcze – Śluza Sosnowo – Sosnowo – Jagłowo. Jadąc z Rajgrodu w kierunku Augustowa skręcamy w miejscowości Barszcze w prawo, kierując się na Tajno Stare, a następnie na Kopiec. Po przejechaniu Śluzy Sosnowo w miejscowości Kopiec skręcamy w prawo. Mijamy Wrotki, Mogilnice, jedziemy cały czas prosto, dojeżdżając do drogowskazu na Jagłowo i skręcamy w kierunku wsi. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

Trasy przez Rajgród nie polecamy jednak ze względu na kilkukilometrową drogę żwirową od śluzy Sosnowo.


 
kolumna_prawa_top

facebook

aktualnosci
Wiosna-Lato 2017

Zarezerwuj już dziś.

Rabat 10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

kalendzrz
lutego 2019
Pon 4111825
Wto 5121926
Śro 6132027
Czw 7142128
Pią181522 
Sob291623 
Nie3101724 

qrcode ranczo jagłowo

design by more4all www