Jagłowo wzorek ludowy

 

Przewodniki biebrzańskie opisują wieś Jagłowo jako najpiękniejszą z położonych wzdłuż linii Biebrzy, niektórzy nawet posuwają się dalej nazywając tę część środkowego basenu Biebrzą „miłości” z racji na wspaniałe widoki i koloryt przyrody. I coś w tym musi być… Wracając pamięcią wstecz do pierwszego spotkania z tym zakątkiem, możemy śmiało powiedzieć, że najpierw zakochaliśmy się w Biebrzy w tych zapachach i kolorach w tej dzikości, a następnie zakochaliśmy się w sobie, tutaj wśród łąk szumiących. Tym bardziej nasze Ranczo jest bliskie naszemu sercu i tutaj wracamy w każdą wolną chwilę, wiosną powitać ptaki i kolejny sezon, latem zdobywać Biebrzę łódką bądź kajakiem. Jesienią z kolei żegnamy klucze odlatujących żurawi i rozczulamy się patrząc na chowające się za Biebrzę słońce, jednocześnie grzejąc się przy kominku i chłonąc zapach opiekanych w nim ziemniaczków, a zimą biegając na nartach po ośnieżonych łąkach chłoniemy jej ulotność.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

                 Tak, Biebrza ma wiele twarzy my odkrywamy je od 2003 roku, a teraz postanowiliśmy podzielić się nią z Państwem, oferując komfortowe warunki na położonym z dala od reszty zabudowań Ranczu Jagłowo.

ranczo jagłowo zachód słońca nad Biebrzą

 

Jagłowo Szlaczek Ludowy 


Mamy nadzieję, że ten uroczy nadbiebrzański zakątek stanie się bliski również Państwa sercu i tak jak my będą Państwo powracać tutaj z pasją szalonego odkrywcy.

M. i M. Skibiccy 

 
kolumna_prawa_top

facebook

aktualnosci
Wiosna-Lato 2017

Zarezerwuj już dziś.

Rabat 10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

kalendzrz
lutego 2019
Pon 4111825
Wto 5121926
Śro 6132027
Czw 7142128
Pią181522 
Sob291623 
Nie3101724 

qrcode ranczo jagłowo

design by more4all www