Jeżeli zdecydują się Państwo przyjechać do nas ze swoimi pociechami, gwarantujemy, iż nie będą się one nudzić na naszej działce niezależnie od pogody. Nasze Ranczo to 16000 m ogrodzonego, leśnego terenu, położonego z dala od drogi, co zapewnia bezpieczną zabawę nawet dla najbardziej rozhasanych milusińskich.

Na pewno ucieszy waszych milusińskich fakt iż w odległości 600m od naszej działki znajduje się plaża gminna z delikatnym spadem w wodzie.

jagloworanczo piaskownica plac zabaw

 

          Od wiosny dla najmłodszych do dyspozycji przygotowany jest komfortowy mini plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i drabinką do wspinania się. Ponadto chętnie zorganizujemy Państwa dzieciom wycieczkę śladami wiosny w trakcie której mali odkrywcy poznają chronione rośliny Biebrzańskiego Parku Narodowego, nauczą się rozpoznawać ślady zwierząt oraz odgłosy ptaków.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

          Latem poza placem zabaw udostępniamy maluchom dla ochłody gumowy basen. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie także możliwość oglądania pasących się za ogrodzeniem naszego Ranczo krów oraz koni. Nierzadko zaraz za płotem chodzą bociany, a na podwórko przylatują liczne ptaszki. Starsze dzieci na pewno zainteresuje możliwość gry w badmintona czy piłkę nożną, które znajdują się na działce. Zaś gdy taka zabawa się znudzi milusińscy mogą wyruszyć do lasu (również w zasięgu działki) śladami Zwierza Podlaskiego, czy też posilić się własnoręcznie zrobionymi i pieczonymi na gorącym kamieniu plackami z mąki i kiełbaską z ogniska. Niemałą atrakcją może być także pływanie łódką czy kajakiem po Biebrzy. Oczywiście do sypozycji gości są kamizelki ratunkowe, również w rozmiarze dziecięcym.

Na wyposażeniu posiadamy również własne rowery dla dorosłych i dzieci. Radzimy jednak aby w miarę możliwości zabrali Państwo własne rowery, ponieważ liczba sprzętu jest ograniczona. Wokół naszego Ranczo jest bardzo wiele atrakcyjnych tras rowerowych, wiele z nich jest oznakowanych i wchodzi w skład szlaku przebiegającego przez najatrakcyjniejsze zakątki Doliny Biebrzy. Trasy te prowadzą nas w dużej mierze poprzez tereny leśne i polne.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

         Jesienią poza wycieczkami rowerowymi Wasze pociechy będą miały okazję nauczyć się rozróżniania grzybów oraz zrobienia własnych zapasów na zimę. W pobliskim lesie można tez szkosztowac przepysznych malin, jagód i borówek.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

         Zimą także pamiętamy o Państwa pociechach w związku z czym chętnie udostępnimy sanki. Dopełnieniem zimowego szaleństwa może być ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz lepienie bałwana, czy konkurs na najładniejszego orła.

Wiemy także, że w trakcie pobytu mogą zdarzyć się pochmurne dni, w które dzieci nudzą się najbardziej. Aby tego uniknąć i zapewnić Państwu spokojny wypoczynek, a dzieciom uśmiech przygotowaliśmy zabawki, książeczki oraz różne gry i układanki. W domu znajduje się także odtwarzacz DVD oraz bajki. Mamy też nadzieję, że w deszczowe dni, których w tym zakątku Doliny Biebrzy jest naprawdę niewiele, mali wczasowicze znajdą chwilę na wzięcie udziału w konkursie plastycznym na temat pobytu na naszym Ranczo.

 

W tym miejscu należy dodać iż współwłaścicielką Naszego Rancza jest osoba po  studiach psychologiczno- pedagogicznej, mająca duże doświadczenie w opiece nad dziećmi.
 
kolumna_prawa_top

facebook

aktualnosci
Wiosna-Lato 2017

Zarezerwuj już dziś.

Rabat 10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

kalendzrz
lutego 2019
Pon 4111825
Wto 5121926
Śro 6132027
Czw 7142128
Pią181522 
Sob291623 
Nie3101724 

qrcode ranczo jagłowo

design by more4all www