BIEBRZA - RAJ DLA PRZYRODNIKÓW

Biebrza to prawy dopływ Narwi, bierze swój początek na Wzgórzach Sokólskich, w pobliżu miejscowości Nowy Dwór. Wpada do Narwi w miejscowości Wizna.

 

Więcej…
 

jagłowo szlaczek wiejski ludowy

 

spływ canoe Biebrzą

Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników przyrody do skorzystania z naszej bogatej oferty spływów kajakowych najpiękniejszymi rzekami północno- wschodniej Polski. W swej ofercie proponujemy spływy Czarna Hańczą, Rospudą, Biebrzą, Nettą ale również mniej znanymi rzekami, jak: Pisa, Jegrznia, Kamionka, Blizna, rzeka Ełk. Jesteśmy też w stanie zorganizować spływ każdą rzeką na terenie Północnej Polski.

Nasza oferta obejmuje nie tylko spływy kajakowe zorganizowane, ale również spływy indywidualne, gdzie Państwo decydują o wyborze sprzętu : kajaki a może kanoe, wybierają trasę i  termin spływu. Tylko u nas zawsze najnowsze kajaki oraz sprzęt asekuracyjny.

Wystarczy określić trasę,  miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia oraz ilość kajaków lub kanoe. My dostarczymy sprzęt w określone miejsce i odbierzemy po zakończeniu spływu. Proponujemy też pozostawienie samochodu na naszym parkingu -  mikrobusami dotrzecie wraz ze sprzętem na miejsce startu, a po spływie przywieziemy Was do samochodów. Nasza wypożyczalnia kajaków oprócz sprzętu pływającego oferuje również wszystko co potrzebne do spływu - namioty, butle, mapy, materac.

Polegając na naszym doświadczeniu możemy Państwu polecić znane i sprawdzone przez nas miejsca startu i zakończenia spływów.

W naszej ofercie znajdziecie od kilkugodzinnych w komfortowych warunkach spływów, po kilkudniowe ekstremalne, pełne przenosek oraz przeszkód na trasie.

Staramy się popularyzować ten sposób aktywnego wypoczynku oraz turystyki zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych.

Nasze kajaki to nowe 2 osobowe Sprintery. Posiadają on dwie batysty- luki bagażowe. Dodatkowo do każdego kajaka/ canoe dostarczamy 2 kamizelki asekuracyjne oraz komplet wioseł.

kajaki Sprinter 2

 

jagłowo szlaczek wiejski ludowy
 


kolumna_prawa_top

facebook

aktualnosci
Wiosna-Lato 2017

Zarezerwuj już dziś.

Rabat 10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

kalendzrz
lutego 2019
Pon 4111825
Wto 5121926
Śro 6132027
Czw 7142128
Pią181522 
Sob291623 
Nie3101724 

qrcode ranczo jagłowo

design by more4all www