jagłowo szlaczek wiejski ludowy


Zarówno na terenie Rancza, jak i w okolicy na naszych gości czeka moc atrakcji. Posiadamy sprzęt sportowy (piłka do gry w nogę, rakietki do babingtona, piłka do siatkówki, dwa rowery, łódka, canoe, a w zimę sanki i narty), na terenie posesji wyznaczone są miejsca na ogniska, posiadamy również grill. Dzieciom przygotowaliśmy specjalnie mini plac zabaw oraz pozostawiliśmy do dyspozyji zabawki i książeczki.

Cała działka to ponad 1,6 hektara ogrodzonego, częsciowo zalesionego terenu, gdzie można się wybiegać z pociechami i uprawiać sporty towarzyskie.

W dni pochmurne proponujemy gry i zabawy oraz możliwość oglądnięcia filmów przyrodniczych.

Naszym gościom proponujemy jedno-, lub wielodniowy spływ kajakowy lub canoe Biebrzą z Jagłowa do Dolistowa lub jeszcze dalej...

jagłowo szlaczek wiejski ludowy

Jaglowo spływ Biebrza


Proponujemy również splywy mniej znanymi rzekami dorzecza Biebrzy (Sidra, Jegrznia, Kanał Ełcki)

Dla tych co lubią rowery proponujemy wycieczki po okolicy - do Karpowicz, Suchowoli, Dębowa, Dolistowa. W Dolinie Biebrzy istnieją liczne dobrze oznaczone trasy rowerowe.

Do niezapomnianych atrakcji należy na pewno wieczór regionalny, gdzie przy ognisku możecie Państwo chłonąć smaki, zapachy oraz dźwięki podlaskie.

Z miejsc godnych odwiedzenia okolic Doliny Biebrzy warto wymienić: Lipsk, Szlak Tatarski (Bohoniki, Kruszyniany, Sokółka, Krynki), Różanystok, Stara Kamienna, Rzeczpospolita Sztabińska (Cisów, Podcisówek, Krasnybór, Huta), Suchowola, Augustów, Goniądz, Osowiec, Wizna, Strękowa Góra, Szczuczyn, Radziłłów, Knyszyn, Tykocin.

Biebrza to kraina Łosia i Bobra, dlatego warto wybrać się w poszukiwanie tych zwierząt na Czerwone Bagno, Bagno Ławki, Wilczą Górę, Grzędy lub do ostoi zwierzyny TOR.

Można tu też podziwiać liczne ptaki - szczególnie wiosną podczas lęgów. Biebrzański Park Narodowy jest jednym z ostatnich w Europie miejsc lęgowych ptaków błotnych.


Z naszymi gośćmi podzielimy się nasza dużą wiedzą o Dolinie Biebrzy i Suwalszczyźnie, na wszystkich czekać będą liczne informatory oraz mapy okolicy.


jagłowo szlaczek wiejski ludowy

kolumna_prawa_top

aktualnosci

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

I ZYSKAJ  10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

Zapraszamy też do naszego

kolejnego Pensjonatu

na Suwalszczyżnie

logo winnica

 

April 2024
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

qrcode ranczo jagłowo

 

design by more4all www