Jagłowo wzorek ludowy
 

      Przewodniki biebrzańskie opisują wieś Jagłowo jako najpiękniejszą z położonych wzdłuż linii Biebrzy, niektórzy nawet posuwają się dalej nazywając tę część środkowego basenu Biebrzą „miłości” z racji na wspaniałe widoki i koloryt przyrody. I coś w tym musi być… Wracając pamięcią wstecz do pierwszego spotkania z tym zakątkiem, możemy śmiało powiedzieć, że najpierw zakochaliśmy się w Biebrzy w tych zapachach i kolorach w tej dzikości, a następnie zakochaliśmy się w sobie, tutaj wśród łąk szumiących. Tym bardziej nasze Ranczo jest bliskie naszemu sercu i tutaj wracamy w każdą wolną chwilę, wiosną powitać ptaki i kolejny sezon, latem zdobywać Biebrzę łódką bądź kajakiem. Jesienią z kolei żegnamy klucze odlatujących żurawi i rozczulamy się patrząc na chowające się za Biebrzę słońce, jednocześnie grzejąc się przy kominku i chłonąc zapach opiekanych w nim ziemniaczków, a zimą biegając na nartach po ośnieżonych łąkach chłoniemy jej ulotność.

 

Jagłowo wzorek ludowy
 

Tak, Biebrza ma wiele twarzy my odkrywamy je od 2003 roku, a teraz postanowiliśmy podzielić się nią z Państwem, oferując komfortowe warunki na położonym z dala od reszty zabudowań Ranczu Jagłowo.

 

ranczo jagłowo zachód słońca nad Biebrzą

 

Jagłowo Szlaczek Ludowy

 

Mamy nadzieję, że ten uroczy nadbiebrzański zakątek stanie się bliski również Państwa sercu i tak jak my będą Państwo powracać tutaj z pasją szalonego odkrywcy.

M. i M. Skibiccy

kolumna_prawa_top

aktualnosci

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

I ZYSKAJ  10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

Zapraszamy też do naszego

kolejnego Pensjonatu

na Suwalszczyżnie

logo winnica

 

June 2024
S M T W T F S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

 

qrcode ranczo jagłowo

 

design by more4all www