Jagłowo wzorek ludowy

 

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

Nasze Ranczo znajduje się w miejscowości Jagłowo, po prawej stronie za mostem i lasem. Jest to wieś położona w środkowym basenie rzeki Biebrzy. Niedaleko przebiega droga krajowa nr 8 łącząca Augustów z Białymstokiem. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

Od Białegostoku najlepszy i zarazem najkrótszy dojazd, to skręcenie w miejscowości Sztabin na Jaminy. Po przejechaniu Jamin, za wsią Mogilnice należy skręcić w lewo w kierunku Dębowa. 3 kilometry przed Dębowem kierujemy się drogowskazem Jagłowo. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

Od miejscowości Augustów najłatwiej dojechać do Jagłowa skręcając w miejscowości Białobrzegi w prawo – kierunek Dębowo. Po przejechaniu 17 kilometrów należy kierować się drogowskazem Jagłowo. Dojeżdżamy do drogowskazu na Jagłowo i skręcamy w kierunku wsi. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

Od Warszawy polecamy malowniczą i ciekawą trasę z Jeżewa przez Tykocin, Knyszyn, Mońki, Downary i Dolistowo. W miejscowości Dolistowo kierujemy się na drogowskaz Białobrzegi. Po przejechaniu drewnianego mostu jedziemy około 3 kilometry żwirówką. Następnie od Jasionowa po przejechaniu Dębowa, dalej asfaltem 3 kilometry. Za Dębowem skręcamy w kierunku Jagłowa. Dojeżdżamy do drogowskazu na Jagłowo i skręcamy w kierunku wsi. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

Uwaga trasa Dolistowo – Jasionowo może być okresowo zalana. Prosimy o wcześniejszy kontakt. Zalecamy wtedy dojazd przez Sztabin lub Augustów.

 

Jagłowo wzorek ludowy

 

Z Warszawy możliwa jest również trasa dojazdu przez Rajgród – Barszcze – Śluza Sosnowo – Sosnowo – Jagłowo. Jadąc z Rajgrodu w kierunku Augustowa, zaraz za miejscowością Rajgród skręcamy w  kierunku Barszcze w prawo, dalej kierując się na Pruska i Tajno Stare, a następnie na Kopiec. Po przejechaniu Śluzy Sosnowo w miejscowości Kopiec skręcamy w prawo. Mijamy Wrotki, Mogilnice, jedziemy cały czas prosto, dojeżdżając do drogowskazu na Jagłowo i skręcamy w kierunku wsi. Za mostem zjeżdżamy z drogi głównej w prawo. Po przejechaniu około 400 metrów zobaczą Państwo bramę naszego Ranczo.

Trasy przez Rajgród nie polecamy jednak ze względu na bardzo krętą drogę.

 

JEŻDZĄC PO DOLINIE BIEBRZY PROSIMY O SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ.

TO KRÓLESTWO ŁOSIA!!!

kolumna_prawa_top

aktualnosci

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

I ZYSKAJ  10%

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się koniecznie

Zapraszamy też do naszego

kolejnego Pensjonatu

na Suwalszczyżnie

logo winnica

 

July 2024
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

 

qrcode ranczo jagłowo

 

design by more4all www